Siirry pääsisältöön

Info ja yhteystiedot

Malmin Nova

Malminkaari 13-19
00700 Helsinki

info@malminnova.fi

Avoinna:

  • Ma – La 07 – 23
  • Su 09 – 23

Poikkeusaukioloajat:

  • 21.6.2024 Juhannusaatto 09 – 21
  • 22.6.2024 Juhannuspäivä 09 – 21
Katso liikekohtaiset aukioloajat

Löydä perille

Pyöräily
Joukkoliikenteen ohella meille on helppo tulla myös polkupyörällä. Kauppakeskuksen sisäänkäyntien luona on pyörätelineitä.
Parhaat pyöräreitit HSL.

Junat
K, T sekä kehäradan junat I ja P pysähtyvät Malmilla.
Tarkemmat aikataulut HSL ja VR lähiliikenne.

Bussilinjat
Bussit pysähtyvät joko Malmin bussiterminaalissa tai Ala-Malmilla.
Tarkemmat bussiaikataulut HSL.

Pysäköinti

K-Citymarketin pysäköintihallissa 700 autopaikkaa.

Avoinna

ma-pe 6.45-23.30
la-su 9.00-23.30

pyhäpäivisin 9.00-23.30

Taxin noutopiste K-Citymarketin pysäköintihallissa tasanteella P1-hissien lähellä.

Yhteystiedot

Kiinteistön yhteystiedot

Info/Palautteet
info@malminnova.fi 

Valvomo/löytötavarat
Puh. 040 562 0156
valvomo@malminnova.fi

Promootiomyynti
Alex Rotko
Account Manager
Puh. +358 40 545 8636
alex.rotko@oceanoutdoor.fi

Digitaalisten screenien mediamyynti
Tuukka Eräkangas
Sales Manager
Puh. +358 40 735 1193
tuukka.erakangas@oceanoutdoor.fi

Kauppakeskusjohto ja markkinointi

Kauppakeskuspäällikkö
Sanna Kouvalainen
Puh.  +358 50 312 0133 (klo 9-15)
Sanna.Kouvalainen@Realidea.fi

Kiinteistöpäällikkö
Sanna Männistö
Puh. +358 46 922 6234 (klo 9-15)
Sanna.Mannisto@Newsec.fi

Kauppakeskuskoordinaattori
Nea Koivunen
nea.koivunen@realidea.fi

Markkinointikoordinaattori
Heini Korpela
heini.korpela@realidea.fi

Liiketilojen vuokraus
Toimitilatiedustelut ja liiketilojen vuokraus eQ Toimitilat -verkkopalvelussa

Vuokrauspäällikkö
Taika Salo
Puh. 044 732 8450 (klo 9-15)
taika.salo@realidea.fi